•  
  •  
  •  

Hakkımızda

Rize Evden Eve Koçak Taşımacılık, 1996 yılında Rize bölgesinde kurulmuş bir ev taşımacılığı şirketidir. Rize ve yakın illerinde uzun yıllardır taşımacılık hizmeti sunuyoruz ve bu işte oldukça tecrübeliyiz.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için tüm eşyalarınızı hassasiyetle paketleyerek, en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde hedeflediğiniz bölgeye taşıyoruz. Ayrıca, eşyalarınızın sigortalanmasını sağlıyoruz ki herhangi bir kaza durumunda kayıplarınızın karşılanmasını sağlıyoruz. Montaj ve demontaj işlemlerinde de ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, bizimle çalıştıklarında eşyalarının güvenli ve hızlı bir şekilde taşınacağını garanti edebilirler. Aynı zamanda, eşyalarının sigortalı olarak taşınması sayesinde kayıplarının karşılanacağını ve montaj ve demontaj işlemlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirileceği konusunda rahat olabilirler.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Rize Evden Eve Koçak Taşımacılık, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır ve her zaman ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

/* MOBİL BAR */
WhatsApp
Hemen Ara
/* MOBİL BAR SON */